Smaller Default Larger

V našich článcích můžete mít zpětné odkazy

Kupujete občas zpětné odkazy? Kvalitní a "levný" zpětný odkaz v rámci tzv. linkbuildingu není jednoduché najít, domluvit a koupit. Proč tomu tak je a jak na to?

 

Také máme namálo klientům, kterým sháníme nákup vysoce kvalitních zpětných odkazů. 

K zpětným odkazům obecně:

má být 100% tématicky příbuzný/provázaný s tématek stránek klienta s tématem stránek/článku na kterých chcete koupit zpětný odkaz

Pokud možno má být zpětných odkazů co nejméně a nejvíce kvalitních

Zpětný odkaz má být pokaždé s jiným textem a tvarem

Kvalitní zpětný odkaz má být trvalý

Zpětný odkaz má nulovou až riskatní hodnotu na trz. PR farmách a webech, které Google vnímá jako "obyčejnou textovou vatu"

Jaká má být cena kvalitní zpětný odkaz? Jakákoli dalo by se s nadsázkou říci. Běžně stojí kvalitní odkaz s trvalým umístěním, s kontrolou aktivity a jeli v článku trvale sám bez dalších backlinks, okolo 500 Kč až 10.000 Kč za dohodnuté období. Většinou to bývá min. 1 rok a déle.

Může být více odkazů v konkrétním článku vedle toho vašeho, když je za peníze? Ano i ne. Ale ideální je, aby konkrétní stránka a článek v kterém si za nemalé peníze koupíte zpětný odkaz, měl smluvně ošetřeno tzv. "vaší backlinks exkluzivitu". To znamená, že v celém článku či stránce bude po celé dohodnuté období je váš zpětný odkaz! Tímto zaručíte vysokou kvalitu vašeho odkazu.

Potom vám stačí např. 7, 10, 15 zpětných exkluzivních odkazů a Google vč. seznam.cz vás pomilují. Krom toho úspěchu pro SEO za své peníze "vykoupíte rybník" i vaší konkurenci a získáte vlivný náskok.

zpetne odkazy na internetu

No jo, ale kde takové odkazy získat a koupit? Rozhodně je nezískáte formou výmněny. Na výmněnu zpět odkazů doporučuji zapomenout. Kvalitní zpětný odkaz musíte hledat, vyjednat umístění, dobu, místo, cenu a exkluzivitu. Celé kouzlo spočívá ve slůvku "vyjednat" a vyhledat.

V našem blogu si můžete kvalitní zpětný odkaz zakoupit. Nabídneme vám exkluzivitu a cenu odpovídající kvalitě zpětného odkazu. Můžete si vybrat z těchto živých www stránek:

ppc-reklama-seo-blog.cz

www.klinickasmrt.cz 

www.svet-garazi.cz 

drevene-domecky.webnode.cz

cisteni-fasad-dlazby-a-strech.webnode.cz

cisteni-kobercu-cisteni-aut.webnode.cz

zpetne odkazy backlinks

AddThis Social Bookmark Button

Anketa

Jaký je Váš postoj k internetové reklamě?

Pracovní postoj, prospěch pro inzerenty i náš byznys

hlasuj
Webová reklama je cílená a neobtěžující oproti třeba TV

hlasuj
Internetová reklama dává tipy na mnoho nových www stránek

hlasuj
Internetová reklama mě obtěžuje...
hlasuj
Celkem hlasovalo: 2497

RSS

ukázka ppc reklamy