Smaller Default Larger

SEO optimalizace webu

SEO optimalizace webu cena - opět jeden z výrazů, který se dle statistik vyhledávačů hojně vyhledává. 

seo optimalizace webuOrientační ceny SEO optimalizace webu najdete v zde v ceníku. Je chvályhodné, že se více a více setkávám s podnikateli a živnostníky z prostředí internetu, kteří začínají klást větší váhu své internetové prezentaci a online marketingu a přímé SEO optimalizaci webu. 

   

 

Co k dobrému zviditelnění internetových stránek pomůže?

Jedním z důkazů je to, že nás zákazníci kontaktují, abychom vylepšili internetové stránky z toho pohledu, aby se zobrazovali na pevní straně vyhledávačů, nejlépe na tvz. TOP pozicích

Podnikatelé dnes už jasně vnímají, že mít pouze dobré či méně dobré internetové stránky již nestačí. Jinak by jim ujel vlak a taková ztráta se jen obtížně dohání.

NUTNÝM řešením je tzv. SEO optimalizace webu. Takový dotaz a zakázka na SEO optimalizaci mě vždy potěší. Ne kvůli byznysu a zisku, ale především kvůli tomu, že s takovým budoucím klientem se budevelmi dobře spolupracovat v rámci SEO optimalizace webu.

Proč se to domnívám? Takový majitel firmy a provozovatel internetového byznysu totiž ví, co mu chybí, ví čeho chce dosáhnout a tuší, že to budete stát nemalé peníze, ale předpokládá a ve finále i vyžaduje, aby investice do SEO optimalizace webu přinesla mnohem vyšší zisky, než doposud jeho online obchod generoval! Problémový klient je zase na druhou stranu takový, který výše uvedené parametry "tuší", ale má předsudek, že je to nutné a drahé zlo. Většina takových klientů časem odpadne a vrátí se k paběrkování zbytků a drobtů povalujících se v internetu.

clomifen online ohne rezept kaufen misoprostol rezeptfrei Deutschland

Co vlastně znamená SEO optimalizace webu např. pro váš konkrétní web? Nechci tu vstupovat do mnoha oborových detailů. O podrobnostech seo optimalizace si přečtěte třeba na našich firemních stránkách viz odkaz.

Jednoduše řečeno: internetové stránky, které mají tisíce návštěvníku za den a i velké procento nově příchozích návštěvníků a drží se na předních pozicích prvních stránek vyhledávačů, seo optimalizaci webu skoro nepotřebují. Podobné přirovnání, byť v duchovní oblasti najdeme ve slovech Ježíše Krista, kdy říká "...lékaře nepotřebují zdraví, ale nemocní tohoto světa..."

SEO optimalizace webu je vlastně soubor mnoha různých technik, hlídání, tvorby, reagování, PR články, zpětné odkazy, tvorba a úprava META dat Tittle/Description/Keywords, (např. mít správnou a smysluplnou hustotu cíleného klíč. slova jako třeba - seo optimalizace webu), analýza konkurence, atd. na konkurenci, která je před námi. SEO optimalizace webu není nic jiného, než nutné a hluboké ÚPRAVY Vašich internetových stránek a informací o nich na cizích webech. Proč úpravy? Protože vaše stránky mohou být a často bývají neviditelně "nemocné", špatné, bez seo základního nastavení tzn. bez tzv. seo optimalizace webu, občas graficky a strukturou amatérské, bez logické struktury menu a podobně. To neznamená, že Vaše stránky nejsou graficky hezké! Naopak, hezké stránky bývají velmi často ztraceny v hloubce vyhledávačů, protože tvůrci se soustředili na webdesigne a SEO optimalizaci webu moc neřeší. To je častý nešvar. Ale SEO optimalizace webu je prostě současný efektivní spouštěč dobrých pozic ve vyhledávačích. Samozřejmě, že proklamovaná seo optimalizace webu není samowebpagespasitelná, protože tzv. pozicionovanie (výraz na seo optimalizaci webu z polštiny) je závislé na více technikách a parametrech. Nejdůležitější technikou out off seo optimalizace webu je masová návštěvnost a obsahová popularita webu. Na internetu naleznete desítky stránek různých firem, firmiček a jednotlivců, kteří na krásných stránkách tvrdí, že Vám pomůžou v SEO optimalizaci webu. Opak je však pravdou! Máme na internetu dvě kategorie firem, kterým se lépe vyhnouti, říká klasik. Jsou to mnohdy (naše zkušenosti) firmy, které dělají a UMÍ dělat kvalitní webdesigne. Tvoří krásné internetové stránky a lze před nimi v tomto oboru smeknout. Za internetové stránky s individuálním designem u nich zaplatíte 40 i 50tisíc korun, ale ty stránky stojí za to. Problém je, že taková firma grafických kreativců neumí nebo velmi nerada řeší SEO optimalizaci webu. Příklad: Jeden klient z Českého Těšína si nechal udělat stránky. Povedly se! Jenže po konzultaci s majitelem webdesignové firmy jsem zjistil, že SEO optimalizaci se nevěnují. Řekl to na rovinu. Důvodem bylo to, že na SEO optimalizaci webu nemají čas. To je pravda, neboť SEO optimalizace internetových stránek je časově velmi náročná. Daleko problematičtější firmy, které se věnují webdesignu (tvorbě www stránek), jsou firmy u kterých na jejich webu vidíte prohlášení, že zvládají i SEO stránek, které vyrobí.

Ve skutečnosti žádné SEO optimalizace webu vlastně nedělají. Klientovi naúčtují tzv. "základní nastavení SEO optimalizace", spustí automat ke generování Title a Descripton, případně nové stránky zaregistrují do stovek katalogů a je vymalováno. Je vymalováno, a to doslova! Klient se potom diví, že ani za rok nejsou jeho stránky v internetu vidět ani na první, ani nadruhé stránce vyhledávačů! Pokusím se v internetu najít konkrétní příklad.

Vydržte chvilku, děkuji. A mám to. Jeden z našich klientů má velmi krásné stránky od šikovného webdesignéra, ale SEO optimalizace webu našeho klienta i ostatních stránek citované firmičky, je v zoufalém stavu. Podívejte se na příklad: krásné stránky bytového designéra jk-interier-design.cz od běžného autora. Stránky jsou po stránce grafiky na vysoké úrovni. Podívejte se však na scan, který zachycuje fatální nedostatky v SEO optimalizaci. Podobný stav je u většiny zakázek podobných webdisagnerů, kteří jsou 100% specialisté na tvorbu www stránek. Jak již bylo uvedeno "jen šaty člověka neudělají". Na webu to platí dvojnásob! 

Scan č. 1 (nedostačné nastavení SEO optimalizace webu)

U většiny klientů takovýchto firem se běžně stává, že do 12 měsíců od spuštění stránek, přicházejí za specialisty na SEO optimalizace. Jejich prvním požadavkem zpravidla bývá - "dělejte vše možné, ať jsme vidět na první stránce Seznamu a Google...". Pokud příliš tlačí, nabídneme jim okamžité řešení zvýšení pozic na TOP pozice prostřednictvím PPC reklamy. Nicméně prioritou se po konzultaci stavu a návrhu řešení, stává SEO optimalizace. Definujeme stav, cíle, prostředky a způsoby, termíny a náklady. A práce na SEO optimalizaci začíná. Daleko horší ovšem bývá situace, kdy klient doslova prošustruje peníze u velmi nekvalitních SEO firem a jednotlivců tzv. SEO gurové. Špatných, amatérských nebo hloupých či podvodných SEO konzultantů, je na internetu nechtěný dostatek. Dávejte si pozor. Jak můžeme rozpoznat špatné specialisty na SEO optimalizaci? Pár vodítek existuje.

 

- dávejte si pozor na velmi nízké nebo vysoké ceny za SEO služby

- zjistěte hodnotu Sranku/Pageranku stránek poptávané SEO firmy

- nikdy nereagujte na firmu, která nabízí registraci do "bezcenných"   katalogů

- pokud Vám nabízí zpětné odkazy "kde všude" za pár korun

- pokud Vám slibují první stranu Google/Seznam za pár týdnů 

- pokud Vám bude firma garantovat horní první tři pozice vyhledávačů 

 

Pokusím se uvést Vám pár příkladů tzv. SEO gurů, kterým je lépe se vyhnout. Firma která láká a propaguje tzv. "SEO testery" nestojí za nic. Garantovat klientovi dosažení konkrétní přední pozice na první stránce vyhledávačů jako zde spravna-firma.cz/garance-pozice, byť s platbou až po dosažení cíle, bývá velmi troufalé a zavání pouze marketingem "nahánění klientů". Proč? Jednoduše, nikdo není tak dokonalý, aby dlouhodobě obelstil algoritmy vyhledávačů a držel se déle jak pouhé tři měsíce na garantované pozici. Nevěříte? Vyzkoušejte si takové firmy, ale ta naše Vám v tomto harakiri určitě nepomůže. Nejsme sebevrazi! Existují techniky, kdy klienta dostaneme za pár dnů na TOP pozice, ale ta vydrží jen pár dnů či týdnů, pak se klientův web propadne do hlubin internetu. Dostanou totiž penalizaci od vyhledávačů za zakázané SEO techniky, pozor na to! Další "seo podvodník nebo SEOslibotechna" jsou firmy podobného kalibru jako tito borci na seo-poradenstvi.cz/seo-garance.html. Garantují Vám úplně vše a to za nejnižší cenu na trhu, pozor na to a utíkejte!

Pokud si jejich stránky prohlédnete pozorně, mají Ranky 1/1, což je na jejich proklamace o efektivním SEO, dost podezřelé či hloupé a drzé. A perlička na závěr. Stránky samozvaných SEO guru, kteří garantují pozice a nízké ceny jako SEO zločinec seogarant.cz/garance-pozice/ jsou trestu hodné, že vůbec existují. Ranky těchto stránek jsou 0/0. Co k tomu říci více? Dávejte si pozor a uvědomte si, že SEO optimalizace ceník a obecně cena za SEO optimalizaci, nemá být nikdy první parametr výběru firmy pro SEO optimalizaci.

Jan Xaver Boštík

 

 

AddThis Social Bookmark Button

Anketa

Jaký je Váš postoj k internetové reklamě?

Pracovní postoj, prospěch pro inzerenty i náš byznys

hlasuj
Webová reklama je cílená a neobtěžující oproti třeba TV

hlasuj
Internetová reklama dává tipy na mnoho nových www stránek

hlasuj
Internetová reklama mě obtěžuje...
hlasuj
Celkem hlasovalo: 2499

RSS

ukázka ppc reklamy

Poslední komentáře

Návštěvník - tnsrlx
full body cleanse bebida de arroz disintossicare l intestino prodotti dimagranti efficaci naturali T...
Návštěvník - 033top
ontgiften kuur limpieza intestinal cerotti disintossicanti compresse per dimagrire velocemente najle...

Funguje reklama?

azurit

Reklama funguje, ať tomu věříme nebo ne, jen si to někteří nepřipouští!

"Manželka říká: ...kup miláčku aviváž...", manžel: "jasně miláčku". O hodinu později volá domů manželce z Kauflandu: "Lásko, je tu 15 druhů..., haló?"

Manželka nezvedá telefon. Manžel je zoufalý, popadne aviváž, kterou zná z TV, a utíká s heboučkým králíčkem k pokladně...