Smaller Default Larger

Kompletní SEO nástroj Seo Power Suite pro ČR se slevou 30%

Používáte některý ze známých SEO nástrojů na optimalozaci vašich klientských účtů v SEO a PPC? Znáte Collabim, Semor, Mozbar nebo i další? Všechny jsou na vysoké úrovni a stojí nemalý peníz. Rozdíl spočívá především v tom, jestli umí Českou republiku a její online specifika.

 

Pavel Ungr mi jednou doporučil zajímavý nástroj Seo power Suite a z něho jednu část s názvem Rank Tracker. Pavel je jeden z otců českého SEO prostředí, proto jsem mu důvěřoval a nástroj si vyzkoušel.

Najdete ho na adrese www.link-assistant.com . Celkově se skládá ze čtyř hlavních modulů.

Hlavní výhoda SEO POWER SUITE? Řekl bych, že především cena a znalost české specifikace, kterou nejen pro SEO jsou vyhledávače Seznam a Centrum. Zná je a umí je analyzovat.

Nejdříve jsem vyzkoušel free verzi, kterou si po registraci můžete zdarma stáhnout. Šlo mi v první fázi o testování českého prostředí. V druhé fázi jsem zakoupil verzi professional. Ta i přes své evokující jméno není vhodná pro profíky a agentury. I když toto tvrzení je jen subjektivní.

verze seo power suite

 

 Chybělo mi u ní zejména to, že nešlo ukládat, publikovat a posílat klientům reporty. Také se musela dokupovat upgrade verze a to mi připadalo málo efektivní. Jinak verze professionál byla bez sebemenších mínusů.

Výhodou pro volbu tohoto SEO nástroje byla také jazyková verze ve slovenštině, což je skoro čeština a tak si připadáte jako v tuzemském SW.

Verze v plném provedeni bez jakýchkoli omezení stojí oficiálně okolo 700 dolarů. Podpora od vývojářů funguje optimálně a na zaslané otázky reagují poměrně rychle.

Extra nabídka od Power Seo Suite je velkorysá. Zástupci českého SEO prostředí mohou požádat a získají významnou slevu. Z původních 699 dolarů plné verze enterprise je možné se dostat až 555 dolarů. A to už stojí za to.

Jak tuto dobrou cenu získat? KOntaktujte poběřeného pracovníka na jejich podpoře, jmenuje se Eldar a kotaktní email je  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Celý nástroj SeoPowerSuite se skládá z těchto modulů:

1. BuzzBundle , je to něco jako hlídač zmínek napříč obsahem internetu a sociálních sítí.  Jednoduché ovládání a vysoká efektivita vč. propojení na další moduly.

2. SEO SpyGlass, je super nástroj pro pokročilé analýzy v rámci SEO optimalizace. Je velmi komplexní a jde do hloubky. Vřele doporučuji.

3. WebSite Auditor, je jak už název naznačuje hloubkovým analyzátorem on a off page faktorů www stránek klientů, která máte ve správě.

4. LinkAssistant, je povedený nástroj pro linkbuildery a evidenci zpětných odkazů. Je to speciálka, která se vyplatí.

5. Rank Tracker, je v podstatě hlavní sjednocující jádro celého balíku. Analyzuje PPC, SEO, Google analytics, pozice, url landingpage, změny pozic, sleduje různé vyhledávače a lokality, atd. Umožňje reporty a výstupy pro správce i klienty.

 

AddThis Social Bookmark Button

Anketa

Jaký je Váš postoj k internetové reklamě?

Pracovní postoj, prospěch pro inzerenty i náš byznys

hlasuj
Webová reklama je cílená a neobtěžující oproti třeba TV

hlasuj
Internetová reklama dává tipy na mnoho nových www stránek

hlasuj
Internetová reklama mě obtěžuje...
hlasuj
Celkem hlasovalo: 2497

RSS

ukázka ppc reklamy

Poslední komentáře

Návštěvník - tnsrlx
full body cleanse bebida de arroz disintossicare l intestino prodotti dimagranti efficaci naturali T...
Návštěvník - 033top
ontgiften kuur limpieza intestinal cerotti disintossicanti compresse per dimagrire velocemente najle...

Funguje reklama?

azurit

Reklama funguje, ať tomu věříme nebo ne, jen si to někteří nepřipouští!

"Manželka říká: ...kup miláčku aviváž...", manžel: "jasně miláčku". O hodinu později volá domů manželce z Kauflandu: "Lásko, je tu 15 druhů..., haló?"

Manželka nezvedá telefon. Manžel je zoufalý, popadne aviváž, kterou zná z TV, a utíká s heboučkým králíčkem k pokladně...