Smaller Default Larger

Tvorba www stránek

Tvorba www stránek 

tvorba www stranek

Poměrně často se setkávám ve firmě s požadavkem klientů na zhotovení internetových stránek pro menší firmy a živnostníky a to s jedním společným jmenovatelem.     

 

Tím jmenovatelem je občas "cena za internetové stránky". Také hledáte ve vyhledávačích výrazy jako: tvorba www stránek s dovětkem "pokud možno levně nebo zdarma"?                                                                                   

Zabýváme se také tvorbou www stránek i když naší hlavní specializací jejejich úprava a zviditelnění stránek v prostředí internetu. Naše www stránky pro klienty a jejich grafický styl, kde nabízíme komplexní tvorbu www stránek najdete na odkazu hiswork.cz. Mnoho zákazníků, zvláště menší firmy chtějí vyrobit internetové stránky zdarma nebo za 2 až 8000 Kč, což vnímají jako maximální limit za něco  tak "zbytečného" jako jsou internetové stránky.

Proto jsme museli časem zvolit novou firemní strategii, ceny, základní minimální funkcionality internetových stránek a intro limity, abychom potencionálním klientům ve světle pozitivní osvěty vysvětlili smysl a efekty kvalitních internetových stránek. Tvorba www stránek - levně? Jde to vůbec a má to smysl?

Osvěta: našim klientům vysvětlujeme, že internetové stránky si mají nechat vyrobit tehdy, když sami v sobě vědí cíl, důvod a používání stránek pro rozvoj svého e-byznysu. Zde je velmi důležité slovíčko ROZVOJ. Pokud chce klient nové internetové stránky jen tak a neví pořádně proč a co s nimy dál dělat v oblasti internetového marketingu, tak je rádi zaškolíme, vysvětlíme a pokud ani potom klient nezmění názor, navrhneme takovému klientovi, aby si našel někoho z "rodiných pikolíků a známých", kteří internetové stránky udělají zdarma nebo max. do 2000 Kč. Zdá se vám to jako tvrdý přístup a odmítnutí potencionálního klienta? Určitě ne, není to nic osobního! Ale čas od času se to stává. Je to logicky a obchodně nepochopitelné, ale je to čas od času realita. Naše portfolio stránek i s cílením na SEO je např.: www.alu-pristresky.cz , www.hotove-garaze.cz 

Takový klient, byť má dobrý nápad a i pro nás může být z hlediska služeb online marketingu zajímavý, časem padne do náruče studentíka, tzv. všeumělce a agentury, která chytne každou poptávku/zakázku i za 2000 až 3000 Kč a nechá si udělat  nové www stránky, které s vysokou pravděpodobností stejně nejdéle za 2 roky zatuhnou a zakrní. Zatuhnutím prosím rozumějte, že loaciné stránky nemají prostor a nástroje k nutnému rozvoji na poli SEO optimalizace, atd.

Tvorba www stránek je tvoření, návrhy, programování, přizpůsobení a další balík prací, které pokud možno ladí množství prvků a prací do požadovaného cíle. Dnes se rozdělují internetové stránky na dvě hrubé kategorie. první jsou www stránky typu "vizitka" a druhou kategorií je "kvalitní standard". Ostatní kategorie jsou už potom v režii "individuální designe a programované aplikace v podobě stránek".

 A co konkurence? Zkuste jí třeba zde:

 

Skoro každý klient si totiž časem uvědomí nebo pozná, že jeho levné www stránky nemají:

- dlouhodobě použitelný redakční systém

- jsou postaveny na nerozšiřitelné šabloně

- grafika je statická a nudná

- z hlediska SEO optimalizace jsou stránky nepoužitelné

- návštěvníci se u něho dlouho nezdržují

 

A to nemluvím o tom, že občas lovci stránek "zadarmo" použijí k provozu své oficiální internetové prezentace domény tzv. druhého řádu! Tudíž význam poptávaného výrazu "tvorba www stránek" má daleko hlubší význam. Když klient porozumí naší osvětě, vyrobíme mu internetové stránky, kde v ceně 24.000 Kč - 1050 EUR získá:

- vlastní plnohodnotný a chytrý redakční systém

- možnost nastavolvat on-page faktory a jiné parametry SEO optimalizace

- rozšiřování stránek i grafiky, atd.

- vyšší zisky a prodeje, vyšší a delší návštěvnost

- hotové texty se SEO optimalizací

- legální zakoupené obrázky

 

Klientovi vyrobíme optimalizované texty na míru, klíčová slova a vhodnou strukturu stránek pro SEO i pro návštěvníky. Poradíme mu, jak stránky zviditelnit a v čase dál... Nabízíme vysoce profesionální a individuálně nastavitelné a programovatelné šablony v systému Joomla. Nepoužíváme tzv. "free šablony zdarma", ale profesionální placené, které mají vysoký stupen funkcionalit. Joomla nabízí profi stránky snad pro každý obor. Děláme zpravodajské weby tzv. news portály, e-shopy, webové vizitky, oborové a produktové stránky. Nabídka je široká a zaměřujeme se na individuální nastavení a jednoduché intuitivní ovládání a zaškolení vašeho personálu.

Potom nabízíme druhou cenovou kategorii, kde za 13.000 Kč vyrobíme internetové stránky malým živnostníkům jako např. zedníkům, hodinovým manželům atd. V této kategorii není vyžadována vysoká kvalita rozšiřitelnosti a adminu stránek, protože klient požaduje internetové stránky jako tzv. "kontaktní virtuální zakotvení" a nikoli jako důležitý prodejní kanál.   

Rada a doporučení: www stránky za 50.000 Kč a více je pro mnohé zbytečnost, stránky za 1000 Kč či zdarma je prohra v e-byznysu hned na startu! Nejdříve se ptejte, konzultujte a pak objednávejte. Tvorba www stránek je důležitou a krásnou věcí pro vylepšení online byznysu Vaší firmy.

A nyní POZOR: Plánujete-li zhotovení nových stránek a rozumíte našim standardům při jejich tvorbě, nabízíme vám nyní slevu z koncové ceny 24.000 Kč za jakékoli stránky ve výši 35%!!! To znamená, že vám uděláme nové stránky se slevou 35% z našich KATALOGOVÝCH CEN, VYUŽIJTE TOHO! K uplatnění slevy musíte do emailu se zájmem o nové stránky uvést heslo: A13DS1

AddThis Social Bookmark Button

Anketa

Jaký je Váš postoj k internetové reklamě?

Pracovní postoj, prospěch pro inzerenty i náš byznys

hlasuj
Webová reklama je cílená a neobtěžující oproti třeba TV

hlasuj
Internetová reklama dává tipy na mnoho nových www stránek

hlasuj
Internetová reklama mě obtěžuje...
hlasuj
Celkem hlasovalo: 2497

RSS

ukázka ppc reklamy

Poslední komentáře

Návštěvník - tnsrlx
full body cleanse bebida de arroz disintossicare l intestino prodotti dimagranti efficaci naturali T...
Návštěvník - 033top
ontgiften kuur limpieza intestinal cerotti disintossicanti compresse per dimagrire velocemente najle...